Іграшки з природних матеріалів                                                  Дерев`яні іграшки, В’язані іграшки

Іграшки, подаровані природою: Дерев’яні іграшки

Великий асортимент дерев’яних іграшок у нашому магазині «Всезнайко» дозволяє завжди вибрати вподобану іграшку для вашого малюка.

Це можуть бути:

 • пірамідки;
 • пазли;
 • кубики;
 • моторичні лабіринти;
 • стукалки;
 • рамки-вкладки;
 • дерев’яні каталки;
 • сортери;
 • шнурівки;
 • різноманітні конструктори;
 • дерев’яні ігрові набори.

Досить поширені дерев’яні іграшки в методиці
Маріі Монтессорі та Б.Нікітіна.

Дерев’яні розвиваючі іграшки – це поєднання найкращих традицій наших далеких предків та найсучасніших технологій з гармонійного розвитку дітей.


З давніх давен малюкам давали гратися дерев’яними брусочками – природними та екологічно чистими частинками навколишнього світу. Дитина насичувалася від дерева позитивною енергією сонця, яку дерево вбирало багато років, а то й століть.

Відтепер з поширенням екологічного та здорового способу життя  популярність іграшок з деревини повернулась.
Дерев’яні іграшки не тільки приємно тримати в руках, вони також бережуть здоров’я вашої дитини, гарантують відсутність алергії. Виробляються для дітей молодшого віку, тому питання безпеки стоїть на першому плані. Відсутність небезпечних випарів (які надає неякісний дешевий полімер) – це запорука безпеки та здоров'я вашого крихітного дослідника.

Стукалки

Ваш малюк дуже енергійний і ви не знаєте куди спрямувати цю енергію? Не проблема, наші дерев’яні стукалки допоможуть йому направити всю зайву енергію в гру. Адже стукати молоточком дуже цікаво, ще й зайвої сором’язливості можна позбутися. Основна функція стукалки - відпрацювання координації рухів, тому що потрапляти молотком потрібно саме по фігуркам. Крім того, ця іграшка дозволяє навчитись сортувати та запам’ятовувати основні кольори, а також брати рукою фігурку та опускати її в отвір.

 

Пірамідки

Основний принцип пірамідок – сортування кілець за розміром та кольором, надягаючи кільця на стрижень пірамідки.

Іграшка розвиває логіку, елементарні математичні уявлення (рахунок від 5 до 10 і більше), вчить розрізняти форму та запам’ятовувати основні кольори.

Пірамідка

Пірамідка
"Квадрат"

Пірамідка "Семицветик"

Кубики

Кубики бувають різні - м'які, картонні й дерев’яні. Дерев’яні вважаються найбільш практичними.

Кубики розвивають дрібну моторику рук, сенсорику, координацію рухів. Крім того, дитина вивчає геометричні фігури, тварини, цифри, букви, кольори та багато іншого.

Розраховані для дітей самого раннього віку - від півроку до 5 років.

Кубики "Склади малюнок"

Дерев’яні кубики  "Чарівні"

Дерев’яні кубики  Біно

 

Рамки-вкладки

Рамки-вкладки, на яких базується методика Марії Монтессорі, - це дерев’яні іграшки у вигляді дошки з отворами із зображенням домашніх, диких тварин, фруктів та овочів, транспорту та багато іншого. Кожен вкладиш має зручну ручку для захвату, на яку обов'язково зверне увагу ваш малюк. Малюк бере вкладиш за ручку, достає його та вставляє на певне місце (під кожен вкладиш в рамці вирізаний унікальний отвір). Дерев’яні рамки-вкладки по методиці М. Монтессорі розвивають дрібну моторику, самостійність, концентрацію уваги, пізнання навколишнього світу, допомагають у розвитку мовлення та творчих здібностей дитини.

 

Рамка "Казка"

Рамка "Овочі"

Рамка "Фрукти"

Шнурівки

Ця іграшка - розробка Марії Монтессорі. Суть її в тому, що малюк повинен протягнути шнурочок в спеціальний отвір. Гра розрахована на вік від 2 років, розвиває дрібну моторику рук, і, як наслідок, допомагає легко здобувати навички письма та мови.

 

Шнурівка Біно "Бджілка"

Шнурівка "Гудзик"

 

Шнурівка "Левеня"

Шнурівка "Овочі"

 

Сортер

Суть цієї розвиваючої гри в тому, що дитина повинна взяти об’ємний предмет (наприклад, геометричну фігуру) і помістити його у відповідне йому місце в основній частині іграшки. За допомогою сортера дитина не тільки вивчає предмети, а й кольори. Гра спрямована на розвиток дрібної моторики рук, просторового сприйняття, розвитку логіки, пам’яті й уваги. Рекомендовано для дітей  від 1 до 3 років.

 

Сортер Геометрик

Сортер Геометрик "Квадрат"

Сортер Куб "Флора"

 

Сортер  Куб "Фігурки"

Сортер Геометрик  "Прямокутник"

Сортер Біно

Дерев'яні ігрові набори

Виробники дерев'яних іграшок пропонують вибір різних ігрових наборів для сюжетно-рольових ігор. Це набори фруктів, овочів, дерев’яні будиночки, ігрові кухні, конструктори-казки та інше.

Дерев’яні
інструменти

Набір "Дерев’яні
інструменти "

Меблі Біно

Дерев’яні конструктори

Дерев’яні мотрійки

 

Моторичний лабіринт

Ця гра  розрахована на розвиток моторики рук, координації, уваги, логіки. Суть гри - дитина повинна переміщати кольорові предмети по вигнутих прутиках. У цей час активно працюють його ручки. Рекомендовано від 1 до 2-х років.

 

 Дерев’яні ігри-головоломки

Головоломка
"Верблюд"

Лабіринт

Головоломка
"Піраміда"

 

Дерев’яні пазли, лото

Дерев’яні
пазли

Дерев’яні
пазли  "Цифри"

Дерев’яне лото

Дерев’яний
годинник

Дерев’яна
каталка

Дерев’яні музичні
інструменти

Дерев’яна
тріщалка

Дерев’яні казки
з фігурками

Дерев’яна
книжка Біно

Дерев’яна книжка
казки з фігурками 

Дерев’яні іграшки ніколи не втратять своєї актуальності. Адже речі з дерева - на всі часи. Навіть якщо малюк, підростаючи, втратить до іграшки інтерес, вона може стати гарною окрасою дитячої кімнати. Граючись іграшками, подарованими природою, ми виховуємо дітей-творців, а не дітей-користувачів. Чим простіша іграшка, тим більше у дитини можливості фантазувати.
У щасливого дитинства - дерев’яні іграшки!

Іграшки, подаровані природою: В’язані іграшки

У магазині «Всезнайко» представлені унікальні натуральні в’язані іграшки «Фрея», а саме:

 • в’язані звірятка;
 • в’язані овочі та фрукти;
 • в’язані ляльки (в т.ч. ляльки
  в українському вбранні);
 • ексклюзивні ляльки ручної роботи;
 • вальдорфські ляльки-пупси.

        Чим цікаві та корисні в’язані іграшки?

 • рельєфна поверхня в’язаної іграшки сприяє розвитку дрібної моторики і тактильних відчуттів дитини;
 • можна використовувати для вивчення кольору, форми, розміру або як рахунковий матеріал;
 • корисні для рольових ігор (магазин, кухня, город, дочки-матері  і т.п.);
 • підходять для  дитячих лялькових вистав;
 • можуть стати незвичайним та цікавим сувеніром для дорослих;
 • можуть бути використані як предмет для релаксації (приємно переминати в руках),
  в якості підставки для голок - головне, включити фантазію.

В’язані ляльки "Фрея" у національному костюмі:

Лялька  Ганнуся

Лялька Іванко

Лялька Івасик 

Лялька Настуня

Лялька Оленка 

Лялька Петрик

Лялька Василина

Ексклюзивні іграшки з серії "Бабусина лялька" від "Фрея"

- в’язані повністю вручну ляльки в оригінальному в’язаному одязі. Наряди ляльок зв’язані вручну гачком з бавовни і напівшерсті (50% вовна, 50% акрил). Всі деталі одягу знімні. Волосся виготовлене з бавовняної або вовняної (у янголят) пряжі. Ці милі, симпатичні лялечки рекомендовані для гри дітей від 3-х років, а також в якості подарунка для будь-якого віку!

Лялька Малинка

Ляльки Ангелятка 

Лялька Фея Квітів

Лялька Фея Снів

Лялька Таша

Ляля Мандаринка

Слінго-мама
 з пупсом

Лялька - образ людини

Лялька займає серед іграшок особливе місце, тому що вона - образ людини. З її допомогою ми шукаємо власне «я». Символічно, що в живій природі з нерухомої, як би неживої «лялечки» з'являється красуня метелик, - так і іграшкові ляльки: ми самі одухотворяємо їх, фантазією вдихаємо в них життя.

Дуже важливо, щоб батьки ставилися до ляльок з такою ж повагою, як до людей. Тому не варто дозволяти дітям заводити так званих «ляльок для биття», яких можна лупити, коли злишся. Раз лялька - відображення людини, то і поводитися з нею треба також дбайливо, як з дітьми, інакше вони вирішать, що можна бити і людей.

Пластмасова лялька, яка з'явилася у великій кількості, формує у малюків споживацьке ставлення до світу. Така лялька має невисоку вартість і якщо вона зламається, їй легко знайти заміну. Стандартна, нав'язлива усмішка пластмасової ляльки викликає у дитини неприродний настрій.

Зовсім інша справа лялька з текстилю. Те, що лялька м'яка і проста, а замість очей і рота у неї крапки, дає можливість дитині «домальовувати» все, чого їй не вистачає. У ляльки вираз обличчя «міняється» разом з настроєм малюка.

Лялька з тканини живе і формується в процесі гри. У ляльки відсутній механізм, за допомогою якого вона вимовляє монотонні звуки типу «мама, дай соску». Тим самим не виникає спокуси розібратися, що ж знаходиться у неї всередині.

Лялька з тканини може перетворюватися то на хлопчика, то в дівчинку. При цьому немає ніяких тілесних складнощів, які виникають в подібній ситуації з натуралістичними пластмасовими ляльками.

        Переваги  в’язаних іграшок:

 1. Іграшка не містить дрібних пришивних деталей. Ротик, носик, оченята вишиті поверх в’язаного полотна, тому її сміливо можна давати малюкам до 3-х років.

 2. В’язані іграшки виготовлені з екологічно чистої сировини, тому не викликають алергічних реакцій.

 3. Діти багато чому вчаться за допомою дотику, полюбляють тримати під час засинання  щось м’якеньке. Завдяки якісному наповнювачу іграшку легко та приємно переминати, вона добре тримає форму. Таким чином, дитина тренує ручки, розвиває дрібну моторику.

 4. Поверхня в’язаної іграшки має ребристу структуру, яка під час дотику малюка здійснює легкий масаж його пальчиків, що сприяє розвитку тактильних відчуттів.

 5. Поєднання бавовняної, шерстяної та віскозної ниток дають різноманітні тактильні відчуття, і дитина отримує правильну інформацію про оточуючі її предмети. Бавовна, м’яка на дотик, випромінює тепло; шерсть - трохи шорстка; віскоза - гладенька та прохолодна.

 6. Різноманітна кольорова гама іграшок підібрана дуже ретельно, природнє (не «ядуче») та гармонійне забарвлення сприяє формуванню естетичного сприйняття дитини.

В’язані овочі та фрукти "Фрея":

В’язані яблука

В’язана груша

В’язані овочі

В’язаний часник

В’язані гарбузи

В’язана кукурудза

В’язана редька

Вальдорфські пупси з бубонцями
для самих маленьких

Рекомендуються для гри дітей від 7-ми місяців. Висота іграшки біля 40 см. Ручна вишивка, натуральні матеріали. Наповнювач - гіпоалергенне поліефірне волокно. На ковпачку у пупса пришитий дзвінкий бубонець. Лялька поєднує в собі дві іграшки - брязкальце (“погремушку”) та пупса, виконана в стилі вальдорфської іграшки. Вона м’яка, приємна на дотик, пластична, і маленьким ручкам дуже зручно хапати та тримати іграшку.
Пупс містить мінімум деталей, щоб не відволікати увагу малюка. Пізніше цю іграшку можна використовувати для рольових ігор (годувати, класти спатки тощо).
З пупсом дуже зручно гратися в ліжечку. Махра і велюр добре всмоктують слину та невимогливі у пранні.
 

В’язані іграшки - тварини "Фрея"

Долматинець

Дракончик

Хрюша

Корівка

Віслючок

Зайчик Мася

Зебра

Жабка Кумка

Киця Фрея

Лев Боня

Кіт Матроскін

Михайло Топтигін

Медведик Умка

Зайці Марта і Сеня

Поради по догляду за м'якою іграшкою

Діти так люблять няньчитися з улюбленою іграшкою. Однак батькам варто пам'ятати, що м'які іграшки, на думку лікарів, необхідно прати раз в 1-2 тижні. Перш за все уважно вивчіть на етикетці рекомендації по догляду.

1. Від пилових кліщів, які містяться в достатку і можуть спровокувати алергію, позбавить прання в м'якій воді м'яким милом/порошком (краще в пральній машині). Для більш ефективного результату можна перед пранням помістити іграшку в морозильну камеру на 2 доби. При температурі - 10 ° кліщі гинуть.

2. Забруднення також можна видалити щіткою, змоченою в мильній піні. А ось піддавати хімічній чистці іграшки не рекомендується.

3. Якщо при пранні іграшка линяє, це означає, що барвник неякісний і може містити шкідливі речовини. Краще малюкам не давати такі іграшки.

4. Якщо дитина захворіла інфекційним захворюванням, м'які іграшки треба прибрати з кімнати. Вони повинні бути випрані або оброблені спеціальною бактерицидною лампою.

5. Щоб було легше доглядати за іграшками, не купуйте занадто багато, не беріть з собою на вулицю і не тримайте всі їх в спальні.

За матеріалами статті Ірини Шинкарьової,
для "СМ Номер один"

 

Детальніше про чищення м'яких іграшок

З милом і мочалками
Вам знадобиться: Чиста губка або шматочок м'якої тканини, засіб для делікатного прання або звичайний шампунь.
Ваші дії: Розчиніть в теплій воді чистячий засіб і збийте до утворення мильних бульбашок. Намочіть в мильній воді губку й обережно почистіть м'яку іграшку, намагаючись, щоб вона не ввібрала дуже багато рідини. Щоб змити бруд, а не просто розмазувати її по іграшці, споліскуйте губку якомога частіше. Висушіть іграшку на батареї. Як правило, це займає близько доби.

Суха чистка
Вам знадобиться: Великий пластиковий пакет, харчова сода (приблизно півсклянки на 2-3 м'яких звіра середнього розміру), м'яка щітка.
Ваші дії: Покладіть іграшки в пакет (краще чистити 2-3 середніх звіра за один раз), висипте соду. Закрийте пакет і протягом хвилини достатньо сильно його трусіть. Після цього дістаньте іграшки і почистіть м'якою щіткою, щоб видалити соду разом з брудом. Для іграшок великого розміру можна скористатися пилососом.

У пральній машині
Якщо на іграшці вказано, що її можна прати в машині, запустіть цикл делікатного прання. Як правило, найскладніше - це вмовити дитину розлучитися з улюбленою іграшкою хоча б ненадовго. Влаштуйте з прання тварин справжню пригоду. Скажіть: «Ведмедик збирається прокататися в пральній машині! Ось йому буде весело! ». Якщо дитина ні за що не погоджується випустити іграшку з рук, влаштуйте прання вночі або коли дитина в дитячому садку або у бабусі з дідусем.

Повернутись  до сторінки:
іграшки для малюків та слінги

Перейти на сторінку:
все для дитячої творчості

 
 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 
Make a Free Website with Yola.