Пазли. Мозаїка

Мозаїка - перевірений часом посібник для розвитку дрібної моторики, координації рухів, кольоросприйняття і просторової уяви. Чудова стимуляція розумових процесів аналізу і синтезу.
Пазли - яскраві і барвисті розвиваючі іграшки, які в своєму різноманітті зачіпають всі ази пізнання світу: рахунок, алфавіт, природу, кольори, величину і форму.
Пазли - сьогодні це не просто пласкі картинки, розділені на рівні частини. Якщо малюк ще малий і не вміє читати, запропонуйте йому пазли із зображенням героїв мультфільмів. Почали вчити букви - час іграшки на "алфавітну тему". А дітям старше п'яти років можна спробувати зібрати фігурку тварини з окремих частин! Помилка за помилкою, знаходиться правильне рішення - у крихти виробляється звичка до самостійності. Готовий пазл стане відмінною прикрасою дитячої, проте його можна збирати знову і знову.
"Всезнайко" пропонує
пазли дерев’яні та пазли м'які - з картону для дітей будь-якого віку.

Конструктори

Всі діти - юні будівельники, проектувальники, фантазери. Конструктори - це універсальна іграшка. З ними можуть грати хлопчики і дівчатка, в компанії і поодинці. Сучасні конструктори дозволяють не тільки будувати машинки, поїзди і будиночки «за шаблоном», але і створювати все, що необхідно дітям для іншої ігрової діяльності: палац для принцеси або гараж для вантажівки. Конструктори стимулюють уяву і фантазію.
Купити конструктор означає подарувати
маляті гру, яка буде затребувана довгий час. Якщо конструктор має великі деталі, найпростіші операції з ним можуть здійснювати навіть малюки, які тільки що навчилися ходити. Ті ж самі конструктори можуть бути актуальні для школярів - якщо мають багато деталей і широкі можливості для фантазії. Купити конструктор школяреві дуже ефективно, адже дитина продовжує розвиватися і після 7-ми років, а значить нам, відповідальним батькам, необхідно направляти цей розвиток у правильне русло!

 

Головоломки

Повернутись на розвиваючі CD та DVD

СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНКАМИ
МАГАЗИНУ НА ФЕЙСБУК!

Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 
Make a Free Website with Yola.