Слінги

       Образно кажучи, Слінг – це гамак для носіння дитини.

       Психологи вважають, що після 9 місяців перебування в утробі малюку потрібно ще стільки ж, щоб відвикнути від неї. Тому час перебування на руках у мами, біля її тіла впливає якнайкраще на розвиток дитинки. 

       Подібними пристосуваннями жінки користувалися тисячоліттями. І хоча в кожного народу були свої традиції (слов’яни теж  носили дітей - в подолі  або в хустці), загальний принцип скрізь був однаковим: забезпечити дитині природну позу, можливість бути біля мами та смоктати молочко, а мамі при цьому – можливість весь час мати дитину біля себе, задовольняти всі  її потреби, і при цьому не забувати про себе та інших членів сім’ї.

Техніка безпеки для мам
під час носіння слінгу:

Спочатку, доки ви звикаєте до слінгу, підтримуйте малечу рукою для підстраховки. Це додасть вам впевненості і ви будете спокійнішими. 
В слінгу не можна займатися спортом, оскільки різкими рухами та стрибками ви можете зашкодити дитині, а для себе можете не врахувати додаткову вагу та пошкодити свої м’язи.
Для того, щоб підняти щось з підлоги, краще присідати, а не нахилятися. 
Дуже обережно слід поводитися біля плити та інших гарячих поверхонь. Враховуйте не тільки те, що дитина може різко потягнутися за чимось, а й те, що зі сковорідки може щось бризнути. 
Пересуваючись по приміщенню, зважайте на свої збільшені габарити і будьте обережні біля кутів і в дверних отворах. А виходячи на вулицю, подбайте про зручне і не слизьке взуття.  
Завжди перевіряйте, щоб нижній, він же внутрішній, бортик слінгу був підвернутий гаманцем, а весь слінг – добре підтягнутим. Зважайте, що старшій дитині може захотітися пострибати на вас, понахилятися вбік або назад. 
Коли дитинка лежить в колисці, вона переважно повернута до вас. Перевірте, щоб її носик не затулявся вашим одягом або слінгом (це не стосується грудей під час годування). 
Також для носіння дитинки в слінгу важливо правильно її вдягати. Зважайте, що ви її додатково грітимете своїм теплом, а вона вас. Одяг має бути обов’язково зручним та вільним. 

Переваги слінгу: 

 1. Можливість носити дитину від народження (тобто з перших днів життя) у  фізіологічно правильному та максимально комфортному для неї положенні. Саме у слінгу йде рівномірне навантаження на хребет малюка. 
 2. Годувати дитину грудьми в слінгу дуже зручно в будь-яких умовах, в будь-якому місці та  в любому положенні, не привертаючи зайвої уваги, до того ж сам процес виглядає досить естетично.
 3. У слінгу дитина знаходиться з мамою в тісному психо-емоційному та фізичному контакті , що допомогає стимулювати основні життєво важливі функції організму дитини, тому слінг незамінний, коли дитина:
  а) з низькою вагою;
  б) народжена раніше терміну;
  в) під час та після хвороби, щеплень,
  в післяопераційному періоді.
 4. Слінгом легко користуватися, він трансформується в різні положення в залежності від віку, потреб матері та дитини. Малюк у слінгу стає учасником діяльності мами, тата (інших дорослих членів сім'ї), знайомиться з життям, відчуваючи постійну підтримку рідних людей.
 5. Слінги, що пропонує магазин «Всезнайко», виготовлені лише з натуральних тканин: льону, котону, джинсу, бязі, шерсті. Вони приємні для тіла, не парять у спеку і гріють, коли холодно, не тиснуть і чудово розподіляють навантаження.
 6. Слінг сьогодні – це ще й стильна та модна деталь образу сучасної мами. Вони виготовляються  з різних за фактурою та кольором тканин, можуть бути оздоблені вишивками, паєтками.

Як вибрати розмір слінгу? 

Розмір слингів залежить виключно
від розмірів батьків. 
Ми пропонуємо слінги у таких розмірах:
«S» - маленький;
«M» - середній;
«L» - великий.

           Таблиця розмірів:

42    44      46    48      50     52    54

    S              M                   L 

Догляд за слінгом

Слінг можна прати вручну, або в пральній машинці, не використовуючи при цьому відбілювач та хімічні очищувачі, при температурі не більшій за 40 градусів, 
на середніх обертах (щоб не шматувати аплікації), та дотримуючись загальних правил про окреме прання білих та кольорових речей.
 

Поради при виборі слінгу:

 1. Купуючи слінг, перевірте, чи підходить він вам по розміру. 
 2. Одягніть слінг подушкою на плече.
 3. Підтягніть максимально (до бортиків) верхній край слінгу.
 4. Оцініть стан слінгу: 
  • Слінг вашого розміру, якщо між вами і верхнім бортиком майже не буде відстані, тобто в положенні стовбчиком ви зможете зафіксувати голівку малюка.
  • Слінг вам завеликий, якщо підтягнувши край слінгу до бортиків, слінг не прилягає до вас.
  • Слінг вам замалий, якщо ви не можете підтягнути його верхній край до бортиків (слінг щільно прилягає до вас, а до початку бортиків ще є місце).

Іграшки для малюків до 1 року

Іграшки для ванни

Іграшка для ванни "Мерехтлива рибка" дасть велике задоволення Вашому малюку під час купання у ванні. 4 різнокольорові восьминіжкі вставляються в спеціальні отвори і не тонуть у воді.
Виробник: Chicco


Іграшка для ванни "Качечки"
Мама-качечка і її дитина-каченя - прекрасна іграшка для ванни. Наповнення - легкий, непотопаючий і швидковисихаючий матеріал.
Виробник: Chicco


Іграшка для ванни "Пінгвін-сортер" потішить Вашого малюка під час купання. Пингвинчик може кріпиться до ванної за допомогою присосок. Є відділення для формочок і два водяні "млина" з боків.
Виробник: KeenwayНабір " Веселе купання "
Виробник : Fisher Price

Розвиваючі іграшки

Іграшка «Танцюючі звірі» - це розвиваючий центр для коляски: дитина може включати веселі мелодії і розважальні звукові ефекти, натискаючи на ніс слона. М'ячик кошенятка рухається і видає смішні звуки, а в животику мишки лежать різнокольорові шматочки сиру, які починають крутитися при доторку.
Виробник: Chicco
Іграшка-дзига "Веселка" - прекрасна кольорова іграшка з різнокольоровими кульками, звуковими ефектами. Виготовлена ​​з матеріалів, абсолютно безпечних при контакті з дитиною. Сприяє розвитку дрібної й великої моторики і здібностей до сприйняття звуків і кольорів.
Виробник: Chicco

Брязкальця

Брязкальце з кільцем "Крокодильчик" Прозоре кільце, всередині якого різнокольорові кульки видають звук при русі, легко втримати маленької розвивається ручці дитини.
Виробник: Biba ToysБрязкальце "Сфери" - перше брязкальце малюка, яке чудово дзвенить, центральна частина і дві сфери обертаються зі звуком "click-click".
Виробник: Chicco
Іграшка-гризун "Зірочки"
Виробник: Chicco

Брязкальце "Лев"
Брязкальце, яке легко брати ручками, ідеальне при прорізуванні зубів.
Виробник: Chicco
Брязкальце "Кролик"
Маленький друг для обнімання, легкий і зручний для тримання в маленькій ручці. З частинами з м'якого пластику, для використання при прорізуванні зубів. Можна прати в пральній машині.
Виробник: Chicco


Брязкальце "Бета" допоможе дитині розвивати навички координації, завдяки обертовим частинам, маленьким кулькам і привертає увагу забавним звуком. Брязкальце дуже легко утримувати навіть маленькими ручками.
Виробник: Chicco


Забавне багатофункціональне брязкальце "Жабка". Його можна надійно закріпити на колясці або ліжечку.
Виробник: Chicco

Іграшка музична з кільцем "Зірочка"
Музична іграшка «Зірочка» заспокоїть Вашу дитину. М'яко потягнувши за кольорове колечко, дитина почує ніжну мелодію. Іграшка кріпиться до ліжечка за допомогою наявних на ній тасьомок.
Виробник: Chicco


Набір для піску "Потяг-трансформер"
Набір для піску складається з пасочок, лопатки, грабельок, лійки та потяга-трансформера з відерцем.
Виробник: Keenway

Музичний інтерактивний розвиваючий столик

Для малюків, які тільки почали стояти або робити перші кроки пропонується інтерактивний столик, який з легкістю можна розібрати (зняти 4 ніжки) і перетворити на підвіску на ліжечко. На цей столик крихітка зможе спертися, і розважати себе, водночас розвиваючи свої здібності. Музичний розвиваючий столик приверне до себе увагу малюка і буде цікавим довгий час. Яскраві соковиті фарби деталей стимулюють зір маляти, учать його розрізняти кольори, розвивають тактильні відчуття. В центральній часті три різних за кольором і розміром коліщатка. На найбільшому з них - червоному знаходиться ручка. Повертаючи ручку по колу, малюк приведе в дію всі 3 коліщата, бо вони зчеплені між собою "зубчиками". При цьому лунає забавна мелодія, і на Жирафі різними кольорами світяться «цятки». У лівому нижньому куті стільниці знаходиться труба, рухаючи "важілець" на ній, маля почує музичний програш на трубі, також супроводжуваний світловими еффектами. Три різнокольорові клавіші - це ноти. Натискаючи на рожеву клавішу із зображенням сонечка, крихітка дізнається ноту До, друга нота - Ре, вона на синій клавіші з малюнком метелика, третя - на зеленому фоні з бджілкою - нотка Мі. Після того як пролунає кожна з нот, звучить невелика музична вставка, і загоряються вогники на Жирафі.
Натиснувши на синю кнопку, "ролик" повернеться, дитина побачить як день змінює ніч! На одній стороні "ролика" намальований місяць у нічному зоряному небі і сова, картинку супроводжують "нічні звуки" - сови і цвіркуна. Друге натискання на "ролик", і день прийде на зміну ночі, а з ним і сонечко з метеликами і співом півня, вогники на Жирафі при цьому також загораются. В лівому верхньому куті знаходяться дивовижні малюнки, які треба відкрити. Повертаючи половинки картинок, маля побачить Корову, яка замукає, Собачку - вона буде гавкати і Мишку, яка запищить. Симпатичний жовтий Жираф при цьому буде супроводжувати звуки всіх тварин миготінням різнобарвних вогників! Столик встановлюється на 4 ніжки, але при бажанні можна використовувати тільки стільницю - її можна повісити на манеж за допомогою спеціальних кріплень і маляті не доведеться розлучатися з улюбленою іграшкою в ліжечку, а також зручно переносити за ручку і брати з собою в подорожі. Іграшка допомагає дитині звикнути до різних звуків, розвиває логічне мислення, вчить причинним зв'язкам. Учить малюка контролювати силу рухів. Дитина дуже радіє, дивлячись ефекти своїх дій.
Довжиіна столика - 28 см. Вік: від 1 року.
Виробник: Keenway

Повернутись до сторінки
іграшки за методиками розвитку

Перейти на сторінку
дерев`яні іграшки

 
 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 
Make a Free Website with Yola.